29 marca 2017

Wydawnictwo

wydawnictwo

Skoro tu trafiłeś, to znaczy, że chcesz spełnić swoje marzenie o własnej książce lub e-booku

Od czasów Gutenberga wiele się zmieniło, ale pogłoski o śmierci druku są znacznie przesadzone. Jedna z wydanych przez nas książek zajęła pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie Gourmand World Cookbook Awards w kategorii książki kucharskie, zdobywając tytuł Best of the world. Nagroda ta jest odpowiednikiem filmowego Oscara. Tobie również pomożemy spełnić marzenia o własnej książce. 

Coraz więcej Twoich klientów czyta książki i poradniki w wersji elektronicznej. Warto dotrzeć do nich z własnym e-bookiem i zaprezentować się jako ekspert. Publikacja elektroniczna jest też znakomitym rozwiązaniem, jeśli marzysz o własnej książce, a przerażają Cię koszty druku. 

Materiały reklamowe to najlepszy sposób na umieszczenie Twojej oferty w dłoniach klientów. Dajesz im coś, czego mogą dotknąć. Coś, co chcą zachować. Pomożemy Ci zaprojektować i wydrukować materiały reklamowe (ulotki, katalogi, broszury). Zobaczysz, że dzięki nim czytelnik zamieni się w lojalnego klienta.

email do biura korektySkontaktuj się dziś, aby porozmawiać o Twoim projekcie. Napisz na adres: studio@editorial.pl.
Pracujemy między 9.00 a 17.00. Zazwyczaj odpowiedź otrzymasz w ciągu 3 godzin. Często dużo szybciej.

 

self-publishing
 
Nie zapomnij dołączyć do naszego DARMOWEGO smakowitego kursu interpunkcji, dzięki któremu nauczysz się pisać i zdobędziesz więcej klientów.
 

cennik

Aby otrzymać rzetelną wycenę, prosimy w zapytaniu o wstępną kalkulację kosztów podawać liczbę arkuszy wydawniczych (lub liczbę znaków), liczbę i przybliżoną objętość ilustracji oraz krótko opisać charakter publikacji (np. sprawozdanie finansowe z dużą liczbą tabel, książka popularno-naukowa z ilustracjami). Ostateczna i wiążąca wycena zostanie wykonana po dostarczeniu nam wszystkich materiałów oraz ustaleniu szczegółów zlecenia.

skład

skład tekstu prostego

tekst prosty

skład tekstu urozmaiconego graficznie

tekst urozmaicony graficznie

skład tekstu trudnego

tekst trudny

projektowanie

 

projekt materiałów reklamowych

projekt materiałów reklamowych

projekt okładki

projekt okładki

projekt graficzny czasopisma

projekt graficzny czasopisma

Podane ceny dotyczą jednej strony normatywnej i są cenami netto. Do podanej ceny doliczyć należy 23% podatku VAT.

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 kodeksu cywilnego.

self-publishing

Oferujemy kompleksowe usługi wydawnicze. Wspieramy proces wydawniczy na każdym etapie powstawania książek, czasopism, e-publikacji i innych materiałów graficznych.

Self-publishing daje autorowi możliwość uczestnictwa we wszystkich etapach procesu wydawniczego – od redakcji i korekty przez projekt okładki i środka, na druku i dystrybucji kończąc.

e-publikacje

Wychodzimy naprzeciw nowoczesnym formom wydawniczym – przetwarzamy publikacje do formatów umożliwiających dystrybucję elektroniczną, tj. pdf z elementami interaktywnymi, e-pub, mobi.

skład

Specjalizujemy się w składzie oraz przygotowaniu do druku złożonych dokumentów zawierających dane liczbowe, tabele, wykresy i zestawienia, takich jak: raporty, sprawozdania finansowe.

Przygotowujemy do druku także materiały promocyjne: wielostronicowe katalogi produktów, foldery, broszury i ulotki.

Składamy czasopisma, gazetki korporacyjne, e-booki zgodnie z ustaloną szatą graficzną tytułu lub na podstawie wytycznych i oczekiwań klienta. Efektem pracy jest produkcyjny plik gotowy do przekazania drukarni.

Tworzymy unikalny wzór dowolnej publikacji, zgodny z wizerunkiem firmy. Projektujemy nowy layout (makietę) czasopisma czy gazetki firmowej. Dobieramy liternictwo, kolorystykę, stałe elementy w taki sposób, by współgrały z treścią.