Tłumacz języka niemieckiego pilnie poszukiwany

Korekta tekstów editorial.pl

 

 

Tłumacz języka niemieckiego pilnie poszukiwany

 

Chcesz współpracować z dużym międzynarodowym zespołem? Chcesz otrzymywać wynagrodzenie w euro?
Duża niemiecka grupa wydawnicza VEMAG, z którą współpracujemy od 9 lat, poszukuje nowych tłumaczy.

 

Jeśli interesuje Cię taka praca, podsyłaj CV na adres: studio@editorial.pl, w temacie e-maila wpisując: Tłumacz języka niemieckiego.
Jeśli znasz dobrych tłumaczy, koniecznie przekaż im tę wiadomość.

Ponieważ do nas należy wstępna selekcja, a ostateczną decyzję podejmują nasi niemieccy partnerzy, CV musi być po polsku i po niemiecku.
Gdy wybierzemy najciekawsze CV, skontaktujemy się z wybranymi osobami, a ich CV w języku niemieckim prześlemy naszemu partnerowi.
Ostateczne rozmowy i negocjacje cenowe będą się odbywać bez naszego pośrednictwa, więc nie pytajcie nas o stawkę. Sami j sobie ustalicie. Powiedzieć mogę tylko tyle: nam płacą godziwe wynagrodzenie.

Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2017 roku.

 

Pamiętajcie, by do polskiej wersji CV dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Pressto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Obozowa 50 B/40, 30-383 Kraków,wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie pod numerem KRS: 0000608966,REGON: 364015264, NIP: 676-250-40-73, właściciela marki Studio Editorial (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133 poz. 883)”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *