Przedstawmy się

Choć z wieloma naszymi klientami znamy się niemalże 10 lat, nigdy nie spotkaliśmy się osobiście. Czas najwyższy pokazać swoją twarz i powiedzieć kilka słów o sobie.

No więc zaczynamy:

Patrycja  Patrycja – z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania korektor. Jest założycielem firmy Studio Editorial, wiodącej na polskim rynku firmy korektorskiej (obecnie marka Pressto Ltd).

W branży wydawniczej od 16 lat. Od 11 lat specjalizuje się w korekcie tekstów dla firm z sektora finansowo-bankowego. Obsługuje największe na rynku banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, prywatne i państwowe przedsiębiorstwa, międzynarodowe koncerny, a także spółki notowane na polskiej giełdzie. Prowadzi także szkolenia z zakresu poprawności językowej tekstów finansowych, prawnych i urzędowych. Od 2011 roku Sekretarz Zarządu i rzecznik prasowy Fundacji Kultury Języka Polskiego DOBRZE POWIEDZIANE.

Nigdy nie pracowała na etacie i nie wyobraża sobie, by mogła mieć nad sobą szefa. Nie lubi też zarządzać innymi. W innowacyjny sposób podchodzi do rozwiązywania problemów. Wciąż poszukuje nowych rozwiązań i pomysłów.

Prywatnie żona, mama dwójki dzieci: Julii i Jakuba. Zakochana w rodzinnym Krakowie. Zwiedziła jedną czwarta Europy, jednak zafascynowała się tylko Hiszpanią – językiem, kulturą, kuchnią. Ta miłość trwa niezmiennie od 1994 roku. Ma duszę podróżnika – uwielbia odkrywać nowe zakątki Europy, szczególnie Hiszpanii i Polski. Wolny czas najchętniej spędza, oddając się pasji fotografowania. Pasjonatka muzyki klasycznej, szczególnie gitarowej, a także flamenco. Wolny czas stara się spędzać aktywnie: biega, jeździ na rowerze, pływa wpław i kajakiem, a zimą biega na nartach.

 Krzys 018Krzysztof – magister teologii, inżynier informatyki, ukończył także podyplomowe studia z zakresu telekomunikacji na AGH. Jego specjalnością są skład i przygotowanie do druku dużych i złożonych dokumentów finansowych, takich jak raporty, prospekty, sprawozdania finansowe.

Projektuje materiały reklamowe, tworzy systemy identyfikacji wizualnej firm, buduje strony internetowe. Prowadzi szkolenia z obsługi programów graficznych (InDesign, Corel, Photoshop oraz programów pakietu MS Office. Od początku istnienia Studia Editorial pełnił funkcję menedżera, od lipca 2013 roku jest dyrektorem zarządzającym Pressto Ltd. i głównym udziałowcem spółki. Od 2011 roku prezes Fundacji Kultury Języka Polskiego DOBRZE POWIEDZIANE.

W pracy niesłychanie mobilny, zawsze na bieżąco z korespondencją, wciąż w kontakcie ze swoimi współpracownikami i klientami. Szanowany za uczciwość i etyczne postępowanie w biznesie. Zaangażowany, zorientowany na cel i konsekwentny w działaniu. Ceniony za ponadprzeciętną umiejętność wspierania, motywowania i inspirowania w codziennej pracy.

Prywatnie mąż Patrycji i ojciec Julii i Jakuba. W wolnych chwilach lubi czytać dobre książki, szczególnie historyczne, układać kostkę Rubika, jeździć na rowerze oraz zarażać innych pasją biegania. Zimą biega także na nartach. Gra w geocaching.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *