Trochę historii

2005 Początki istnienia Studia EditorialPoczątki istnienia Studia Editorial sięgają 2005 roku, wtedy to bowiem zrodziła się myśl o założeniu firmy, której głównym zadaniem będzie dbanie o wysoką jakość językową publikowanych tekstów. Na bazie wielu lat indywidualnych doświadczeń w branży edytorsko wydawniczej powstała firma, która miała zajmować się korektą prac naukowych. Jednak wyszło inaczej…

Poprawiamy teksty od 2006 rokuZaistnieliśmy w Internecie. Profesjonalnie jak na tamte czasy zrobiona strona internetowa i eleganckie logo szybko przyciągnęły prestiżowych klientów.

Nowa oferta w 2007 rokuCiągle nowi klienci, nowe potrzeby. Musiała więc powstać nowa oferta – przeprowadzenie pełnego procesu wydawniczego (redagowanie tekstów, skład, korekta i druk). Już dwie pary oczu nie wystarczają do pracy. Szukamy więc pomocy wśród innych korektorów. No i absolutna nowość na rynku – korekta bezpośrednio w plikach PDF!

Specjalizacja w sektorze finansowymPo trzech latach istnienia firmy okazuje się, że prac magisterskich było do tej pory niewiele, za to wciąż pojawiają się kolejni klienci z sektora finansowego. Można już mówić o specjalizacji.

Copywriting od 2009Przełomowym wydarzeniem tego roku było wprowadzenie do oferty usługi szkolenia z zakresu poprawności językowej.

Konto na Facebooku od 2010 roku Zaistnieliśmy na Facebooku. Nasz profil jest w całości poświęcony zagadnieniom poprawności językowej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i do polubienia!

szkolenia z języka polskiego od 2011Aby wyjść naprzeciw kolejnym oczekiwaniom naszych klientów, zaoferowaliśmy usługę copywritingu, która cieszy się do tej pory dużym zainteresowaniem.

nowa strona WWW w 2012Nowa strona WWW z bardziej przejrzystą ofertą. Lifting logo.

Studio Editorial funkcjonuje jako marka brytyjskiej od 2013Czas na zmiany: nowa forma prawna, rebranding, nowy wizerunek. Od 4 lipca 2013 roku Studio Editorial funkcjonuje jako marka brytyjskiej spółki Pressto Ltd., której jesteśmy właścicielami. Daje to wiele dodatkowych możliwości, a przede wszystkim bardziej konkurencyjne ceny.

Stworzenie nowej marki od 2014W ramach rebrandingu powstaje nowa strona internetowa i zaczyna funkcjonować blog. W planie mamy stworzenie nowej marki, która świadczyłaby usługi webmasterskie dla klientów biznesowych. Innymi słowy – cały czas do przodu…

Wprowadzając nowe usługi, nie zapominamy o doskonaleniu obecnych, w głównej mierze dbać będziemy o rozwój oferty szkoleniowej, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *